ESTLATLTURUS

Monitor PM5

Funktsioonid

PM5 monitor on Concept2 uusim monitor. Sellesse on koondatud funktsionaalsus ja lihtne kasutamine. Monitor lülitub töösse kohe, kui hooratas alustab pöörlemist. Ühtegi nuppu pole vaja alustamiseks vajutada.

Andmed ja kuvad

PM5 monitor võimaldab näha igal treeningul kas distantsi, kiirust, tempot, kaloreid või vatte. Samuti võib treeningu ajal valida 5 erinevat kuva: kõik andmed, jõu graafik, tempopaat/-suusataja, tulpdiagramm, suur kiri.

PM5 monitori displei on varustatud taustvalgustusega. See lülitub sisse kohe, kui hooratas alustab pöörlemist ja töötab kogu treeningu ajal.

Juhtmevaba pulsi jälgimine

PM5 monitor toetab ANT+ ja Bluetooth Smart ülekande tehnoloogiaid. Et kasutada seda funktsiooni, peab omama pulsivööd, mis kasutab ühte neist kahest ülekande tehnoloogiast.

Treeningute salvestamine

PM5 monitor võimaldab treeningud salvestada kahel moel: monitori oma sisemälu või USB mälupulk (komplektis kaasas). USB mälupulk võimaldab salvestada oma treeningud või oma eelistused ning muudab andmed portatiivseteks. Concept2 Utility vabavara abil saab treeningute andmed laadida internetis logiraamatusse või kanda oma arvutisse.

Ühildub ainult FAT ja FAT32 USB formaatidega.

Voolu tootmine

PM5 monitor kasutab kahte D patareid. Treeningu ajal kasutab monitor liikuvalt hoorattalt saadavat energiat, mis pikendab patareide kasutusaega.

Mängud

Kui vajad lisamotivatsiooni või murda tavarutiini, saad kasutada erinevaid mänge. Need on nii lastele kui ka täiskasvanutele. Vali kas Fish Game, Darts, Target Training või Biathlon.

Võistlemine

PM5 monitori täpsus võimaldab seda ideaalselt kasutada võistlemiseks. Kasutada saab nii juhtmetega kui juhtmevaba ühendust.